Ražotājiem

Liene Zemīte, "Lapsas māja"

Ļoti skaista, gudra, darbīga un veiksmīga – bijusī raidījuma "Lapsa virtuvē" vadītāja, kafejnīcas un zīmola "Kūkotava" radītāja, tagad "Lapsas mājas" veidotāja Liene Tomsone, kura kopš 2015. gada sākuma mainījusi ģimenes stāvokli un tagad ir pazīstama kā LIene Zemīte. Ar lielu pieredzi dažādu saldumu radošā veidošanā, ēdienu gatavošanā un sava uzņēmuma vadīšanā un veidošanā. Liene ir arī vairāku sezonu garumā vadījusi raidījumu „Lapsa virtuvē”, kura laikā radīti daudzi skaisti ēdienu gatavošanas sižeti.

Lienes mīļākie saldumi ir kūkas un tortes, jo to gatavošanā nepieciešams ielikt visvairāk radošās un mākslinieciskās enerģijas. Taču no ēdieniem Lienei garšo svaigi salāti, Latvijas mežos vāktas ogas, svaigi, tikko no dobes plūkti augļi un dārzeņi.

Savās receptēs Liene izmanto tos Dansukker cukura veidus, bez kuriem saldā konditoreja nav iedomājama – pūdercukuru, vaniļas cukuru ar dabīgo vaniļu, kanēļa cukuru, sīrupus. Protams, līdz ar Latvijas dabas veltēm receptēs iederas arī klasiskais, baltais cukurbiešu cukurs.

Konditore iesaka: