Ražotājiem

Dansukker lielā loterija - atlikušas pēdējās 10 dienas!

06.12.2012

Atlikušas vēl tikai 10 dienas, kuru laikā iespējams spert soli pretī ceļojumam uz Karību jūru! Līdz 16. decembrim visā Latvijā pērc 2 dažādus brūnā cukura veidus, reģistrē pirkuma čeku un laimē ceļojumu uz Dominikānas republiku.

 

Loterijas lielo balvu laimēs viens veiksminieks, citi laimētāji iegūs savā īpašumā priekšautus, ievārījuma karotes un Dansukker produktu grozus. Tomēr ar pilnu pārliecību varam teikt, ka zaudētājs nebūs neviens, jo brūnie cukuri, kurus pērkot var pieteikties loterijai, paši par sevi ir vērtīgi palīgi ikvienam ēst gatavotājam un baudītājam.

 

Loterijai var reģistrēties, ja vienā pirkuma čekā ir apliecinājums par to, ka ir nopirkti jebkuri divi no šiem sešiem cukura produktiem: Dansukker brūnais cukurs, niedru cukurs "Demerara", Tumšais un Gaišais Muscovado, brūnie cukura graudi un Niedru sīrups.

 

Jau stāstījām par lieliskajiem Muscovado. Šos dabīgos, nerafinētos cukurus ir iecienījuši pazīstamākie Latvijas šefpavāri, un Muscovado cukurs ir godam nopelnījis uzlīmi "Pavāru klubs iesaka!".

 

Arvien populārāks kļūst aromātiskais, koncentrēti saldais Niedru sīrups. Par to, kā niedru sīrups un citi Dansukker cukura sīrupi palīdz virtuvē, uzzini šajā rakstā.

 

Birstošais brūnais cukurniedru cukurs "Demerara" ar lielajiem, zeltainajiem, mazliet lipīgajiem, taču kraukšķīgajiem cukura kristāliem ir lielisks gan pie tējas un kafijas, gan baltā smalkā cukura vietā - dažādu saldo ēdienu pagatavošanai.

 

Ja tējā un kafijā labāk tīk ielikt cukura graudiņu, tad ir vērts iegādāties brūnos cukura graudus. Graudiņš var kalpot arī kā "konfekte", kurā nav ne konservantu, ne citu vielu, kas mums netīk! 100% dabisks ātri iegūstams tīras enerģijas lādiņš!

 

Pats jaunākais produkts Dansukker brūno cukuru klāstā ir Brūnais niedru cukurs. Tas ir daļēji attīrīts, nerafinēts cukurniedru cukurs ar zeltainu nokrāsu un karameļu garšu. Kristālu izmērs un krāsa var nedaudz atšķirties. Brūnais cukurs tiek piedāvāts 750 g paciņās par draudzīgu cenu.

 

Kurus no aromātiskajiem, brūnajiem cukuriem izvēlies tu? Loterijai var reģistrēties vairākas reizes, ja ir dažādi čeki.

 

Vēlam radošu garu virtuvē un veiksmi loterijā!

Pasākumā izmantotie cukuri: