Ražotājiem

4 bildes

Žurnāla „Klubs” 10 gadu jubilejas piedzīvojumu sacensības kopā ar Dansukker!

29.08.2014

Kādā augusta nedēļas nogalē, karstā un tveicīgā pievakarē Liepājas pludmalē tika dots starta šāviens žurnāla „Klubs” 10 gadu jubilejas piedzīvojumu sacensībām. Trasē izgāja 62 spēcīgi, atlētiski un azartiski sportisti. Dažādās trasēs un uzdevumos tika aizvadīta gara, stipri lietaina nakts un vēl daļa nākamās karstās un tveicīgās dienas.

 

Vienā no posmiem, apmēram pret rītu, sportistus sagaidīja salds un smags pārsteigums. Dansukker stendā katrai komandai bija jāveic uzdevums pilna cukura maisa (50 kg) pārvietošanā noteiktā trajektorijā.

 

Pirms uzdevuma veikšanas dalībnieki varēja iestiprināties ar saldu tēju enerģijas atjaunošanai un pacienāties ar braunijiem, rupjmaizes-zemeņu morsu, ledus tēju ar augļiem vai zemeņu toniku.

 

Visi sportisti ar uzdevumu tika galā veiksmīgi, taču labākie tika apbalvoti ar pārsteiguma balvu – veselu maisu cukura saldākai dzīvei. Tie bija Ainārs Tiļļa, Gatis Špakovskis, Jānis Radvils un Pauls Puķe.

 

Sirsnīgi apsveicam visus dalībniekus un, jo īpaši, uzvarētājus, vēlam enerģiskus startus un nenogurstošu motivāciju jauniem sportiskiem sasniegumiem!

Pasākumā izmantotie cukuri: